UncategorizedKonya Tıkanıklık Açma SERVİSi

Aralık 18, 2020by admin0
https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/unnamed.png

Konya Tıkanıklık Açma Servisi! Gider tıkanıklığı her evde huzur bozan ciddi sorunlardandır. Özellikle çok önceden       inşa edilmiş eski binalarda görülen bir problem olarak karşımıza çıksa da yeni ve modern    binalarda da başımıza gelen bir büyük sorundur. Eski binalarda zamanla deforme olan  tesisatlar ile meydana gelen tıkanıklıklar yeni binalarda da lavabolara atılan katı atıkların  borularda ve dirseklerde birikmesi ile zamanla tıkanmalar meydana gelir. Bazen kolay  yöntemlerle açılan bu tıkanıklıklar, bazen de açılmaz ve profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulur. Örneğin lavabonuz tıkalı ise sorunun ciddi olup olmadığını öğrenmek için lavaboya önce bir bardak karbonat dökün. Ardından bir bardak sirke dökün. Yarım saat bekleyin. Ve üzerine 1 litre kaynar su dökün düzelmezse profesyonel bir ekip ve ekipmana ihtiyacınız var demektir.

Konya Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık nedenleri

  1. Bina yapılırken borulara inşaat kalıntılarının kaçması.
  2. Lavaboya dökülen yağların gider borularına yapışmasıyla zamanla birikmesi
  3. Zamanla meydana gelen kireçlenme boru çapını daraltır.
  4. İnşaat zamanında borulara verilmesi gereken meyilin verilmemesi

 

Gibi nedenlerle tıkanmalar meydana gelir. Böyle sorunlar lavabolarda, banyo ve tuvaletlerde taşmalara ve sızmalara neden olabilir. Durum can sıkıcı bir hal alır ve büyük bir probleme dönüşebilir. Yaşadığınız bu sorunlara çözüm üreten profesyonel ekiple ince servis Konya’da hizmetinizde. Kanalizasyon ve her türlü tıkanıklarda en son teknoloji kameralı tıkanıklık açma makinalarını kullanarak sorunlarınızı en iyi ve pratik şekilde çözüyoruz. Kameralı bu son teknoloji makinelerle boru içi görülmekte ve tıkanıklıklar kolayca temizlenmektedir.

Neden ince servis

İnce Servis Konya’da her türlü sıhhi tesisat işlerinizi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu sektörde çıraklıktan yetişmiş, eğitimli ve tecrübeli ekibiyle hizmetinizdedir. Ayrıca en son teknoloji kameralı makinelerle tam tespit ve kesin çözüm ile size ve cebinize dosttur. Tıkanan tuvaletler, temiz ve pis su tesisatları, banyo ve lavabo tıkanıklıkları işlerinizde Konya’nın neresinde olursanız olun bize incebaca.com adresinden ulaşabilir. Su kaçağı ve sıhhi tesisatlar da her türlü sorunda 7/24  0506 108 48 74 bu numaradan biz arayabilirsiniz. Bizi tercih edin rahat edin…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *