UncategorizedKONYA TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

Aralık 18, 2020by admin0
https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/unnamed.png

Konya tıkanıklık açma servisi! Yanlış ve gereksiz kâğıt kullanımı, yemek atıkları, kızartma yağları, yabancı bir cismin gidere kaçması gibi nedenler tıkanıklıklara yol açarak sorun oluşturur. Ayrıca eski binaların gider borularının içlerinde zamanla kirler birikerek pas tutar. Bu da tıkanmalara sebep olan nedenler arasındadır. Her ne kadar bilinçli davranılması ve dikkat edilmesi gerekse de bu tıkanmaların yaşanılması kaçınılmaz olur. Evimizin bazı bölümlerinde oluşan bu tıkanıklıkları önlemek için nelere dikkat etmeliyiz?

  • Yemek artıklarını ve kızartmada kullandığınız yağları mutfak lavabosuna dökmemelisiniz.
  • Tuvaletlere ıslak mendil ya da kişisel atıklarınızı atmamalısınız.
  • Banyo giderine toplanan saç ve kıllarınızı temizlemelisiniz.
  • Şampuan ve duş jeli gibi temizlik malzemelerinin gideri kapatmamasına özen göstermelisiniz.
  • Banyodan sonra su yardımıyla kalıntıları temizlemelisiniz.
  • Giderlere yabancı ve tıkanmaya yol açabilecek cisimlerin kaçmasına engellemek amacı ile tıpa takılmalıdır.

Tuvaletlerde, banyo lavabolarında, mutfaklarda, balkonlarda ve hatta şahsi giderler dışında toplu kullanım alanlarındaki rögarlardaki tesisatın sağlıklı ve kusursuz bir biçimde işleyebilmesi için bazı temel noktalar bulunmaktadır.

Bu alanlarda oluşabilecek sorunlara karşı tıkanıklık açma servisi bu temel noktaları göz önünde bulundurarak, büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. Alanında üst düzey tecrübe sahibi ustaların oluşturduğu uzman kadrosuna sahip Konya tıkanıklık açma servisi, kolayca ulaşabilirsiniz.  Tıkanıklık açma servisince öncelikle tıkanıklığın nerede olduğu tespit edilir. Bir tesisat tıkanıklığı durumunda en önemli aşamaların başında tıkanıklığın nedenini saptamak ve sorun giderme sürecini bu soruna yönelik ilerletmek gerekir. Aksi takdirde bir problem çözülürken farklı problemler ortaya çıkma ihtimali olabilir. tıkanıklık açma servisi tesisattaki sorunları doğru bir biçimde saptar ve bu işlem kırıp dökmeden, kameralı robot makineler kullanılarak yapılır.

Konya Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık sorunları müdahale edilmezse can sıkıcı bir hale dönüşür. Doğru tamirat yapılmadığı durumlarda sızıntılardan kaynaklı olarak nemlenme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Hem maliyetlerin düşürülmesi hem de bir daha sorun ile karşılaşılmaması için yapılan tercihler büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü yanlış seçimler yapılarak gerekli önlemler alınmadığında san sıkıcı sonuçlar ortaya çıkabilir ve ek maliyetler oluşabilir. Konya tıkanıklık açma servisi bu problemlerin en kolay şekilde üstesinden gelerek, bu durumdan sizi kurtarır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *