UncategorizedKONYA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Aralık 18, 2020by admin0
https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/unnamed.png

Konya Su kaçağı Tespiti! Su kaçakları yaşadığımız önemli sorunlardandır. Komşuya akan sızıntılar, duvarların nemlenmesi ve rutubetlenmesi hem sağlığınızı olumsuz etkiler hem de maddi zararlara yol açabilir. Yaşanan bu sızıntılar özellikle apartman ve yüksek binalarda huzursuzluğa neden olabilir. Kaçağı tespit etmek için kırılmadık yer bırakılmaz. Lavabo ve tuvaletler uzun süren tamiratlar ile kullanılamaz ve hayatın olağan akışı bozulur eviniz ve iş yeriniz inşaat alanı haline gelir. Alt yapısı sağlam olmayan ev size sürekli sorun çıkarır. Her zaman bakım ve onarım ister. Su kaçağı sorunlarının ana nedeni alt yapının sağlam olmayışıdır. Tabi bu sorunlar bizimle tarihe karıştı. Çünkü kaçak su tespiti eskiden çok zor bir işti. Gelişen teknoloji ile kullanılan cihaz ve sitemler ile sıhhi tesisat sorunlarınızı tecrübeli ve işinde uzman ustalarımızla kısa sürede çözüyoruz.

Konya Su kaçağı Tespiti

Konya geneline en iyi hizmeti sunuyor sorunlarınıza anında müdahale ediyoruz. Amacımız sorunsuz, huzurlu bir hayat sürmeniz için sıhhi tesisat ve su kaçaklarınıza çözüm bularak size hak ettiğiniz hizmeti verebilmektir. Peki neden biz?

  • Çünkü en iyi, eğitimli, tecrübeli ve uzman personel ile hizmet veriyoruz.
  • En son teknoloji cihazlarla en pratik ve sağlam şekilde sorunu çözüyor size kaliteli servis imkanı sağlıyoruz.
  • Böylece hem güvenilir hem de ekonomik hizmet ile sizi düşünüyoruz.
  • Geleneksel yöntemlerde olduğu gibi her yeri kırıp dökmüyor, sorunu yerinde tespit edip size en iyi hizmeti veriyoruz.
  • Kendi yaptığımız işin arkasındayız. Size sürekli servis imkanı sağlıyor her türlü istek ve şikayetlerinizi dikkate alıyoruz.
  • Şeffaf hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemeler en kaliteli, sağlam ve en uzun ömürlü malzemelerdir.

İnce Servis Konya’da her türlü sıhhi tesisat işlerinizi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sızdıran tuvaletler, temiz ve pis su tesisatı sızıntıları, banyo ve lavabo sızıntıları ve tesisat işlerinizde Konya’nın neresinde olursanız olun bize incebaca.com adresinden ulaşabilir. Su kaçağı ve sıhhi tesisatlar da her türlü sorunda 7/24  0506 108 48 74 bu numaradan biz arayabilirsiniz. Bizi tercih edin rahat edin…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *