UncategorizedKONYA PETEK TEMİZLEME

Aralık 18, 2020by admin0
https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/unnamed.png

Konya Petek Temizleme! Son zamanlarda önemi bir hayli anlaşılan petek temizliği, hem sağlık açısından hem de maddi açıdan ehemmiyetli bir durumdur. Peteklerin içinde ısınmayı sağlayan şebeke suyudur. Şebeke suyunun içinde bulunan kireç, toprak ve kalıntılar peteklerin içinde zamanla birikir. Böylece ısınmayı engeller ve ciddi ısı kaybına neden olur. Petekler ısınmayınca dereceyi yükseltir ve daha çok enerji harcarsınız. Elinizi peteğe koyduğunuzda peteğin bir kısmı ısınıyor bir kısmı da ısınmıyorsa içerisinde birikme meydana geldiğini anlayabilirsiniz. Petekleriniz yeterince ısınmazsa evinizde rutubet oluşabilir ve hastalanabilirsiniz. Peteklerinizi temizleterek hem evinizin ve iş yerinizin daha verimli ısınmasını sağlayabilir hem de gelen yüksek faturalarınızı düşürebilirsiniz. Temizlik yaptırdığınızda faturanızı gördüğünüzde bize hak vereceksiniz.

Petek temizliği adı altında bazı servislerin kimyasallarla işlem yapıp peteğin içindeki kalıntıları temizlemeden üstün körü işlem yaptıklarına, son zamanlarda tanık olmaktayız. Bu yapılan işlemler yine kısa zamanda aynı sorunun tekrarlanması ile size geri döner. Hatta sistemde hasarlara de neden olabilir. Ve tekrar tekrar ödediğiniz servis ücretiyle size maliyeti ağır gelir. Ama petek temizliğini profesyonel bir ekibe son teknolojik cihazlarla yaptığınızda uzun süreli ve ekonomik bir kazanım sağlarsınız. Verdiği hizmetin arkasında olan profesyonel hizmet veren ince servis ile hem sağlığınızı hem de cebinizi korursunuz. Yani kazanan siz olursunuz.

Konya Petek Temizleme

İnce Servis Konya’da petek temizleme işlerinizi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Petek içlerindeki suyunuzun saf ve temiz olması, sizin soğuk kış aylarında sorunsuz ısınmanızı sağlar. Bunun için ince servis petek temizliği işlerinizde size en son teknoloji ile eğitimli ve tecrübeli ekibiyle hizmet verir. Meydana gelen birikimi yerinde tespit ederek, en temiz ve hassas bir şekilde uzman ekibiyle problemi çözer. Konya’nın neresinde olursanız olun bize incebaca.com adresinden ulaşabilir. İnce Servis varsa çözüm var demektir. Petek temizliğiyle ilgili her türlü sorunda 7/24 0506 108 48 74 bu numaradan biz arayabilirsiniz. Bizi tercih edin rahat edin…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *