UncategorizedKonya Petek Temizleme

Aralık 18, 2020by admin0
https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/unnamed.png

Konya petek temizleme! Evimizin neredeyse dip köşe her yerini temizlemeye özen gösterirken, belki de en çok temizlemeyi unuttuğumuz yerler peteklerimizdir. Tabi ki peteğin dışından bahsetmiyorum. Petek de temizlenir mi demeyin. Bizim ısınmamızı sağlayan peteklerin temizliği önemle üstünde durulması gereken bir konudur.

Petek içerisindeki ısınmayı sağlayan şebeke suyunun kireci ve toprak atıkları, peteklerde birikerek tabaka haline gelir. Günden güne bu tabaka kalınlaşarak peteklerin ısınmasını engeller. Bunun beraberinde kombinizin ısısını arttırma gereği hissedersiniz. Ancak sorun devam eder. Peteklerin yeteri kadar ısınmadığını görürsünüz. Eğer peteğinizin yarıdan aşağısı ısınmıyorsa sorun kesinlikle peteklerdedir. Bu sorunun çözümü için ise Konya petek temizlik şirketlerine başvurmanız yeterlidir.

Uzman kişilerce yapılacak petek temizleme işi sayesinde; hem peteklerinizin verimliliği artacak, hem de bundan doğabilecek kombi sorunlarına fırsat vermemiş olacaksınız. Konya petek temizleme şirketlerinin uzman ekipleriyle, petekleriniz yerinden sökülmeden 2-3 saat gibi kısa bir sürede temizleme işlemi gerçekleştirilir. Konya petek temizlik şirketleri, kullandığı son teknolojik aletlerle petekleri özenle temizler ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Temizleme işlemi sırasında her ayrıntı düşünülür ve her türlü sorun çözülür. Doğru petek temizliği için kullanılan uygun makine ve kimyasallar, içeride oluşan pas ve kireci temizler. Böylece sıcak su iletimi daha verimli hale gelerek, ısınma problemi ortadan kalkar.

Konya Petek Temizleme

Bazı firmalar petekleri sökerek de temizleme işlemi uygular. Ancak Konya petek temizleme firması çalışanları bu yöntemi doğru bulmuyor. Çünkü bu sökme-takma işlemi sırasında petekler, içeriye giren oksijenden etkilenerek tesisat içinde paslanmaya neden oluyor. Bir de temizleme adı altında, peteğinizde sadece su değiştirme işlemi gerçekleştirenler size hizmet sağlamıyor. Petek suyu değiştirmek ile petek temizleme kesinlikle birbirinden farklı işlemlerdir. Bu bakımdan seçeceğiniz temizleme şirketinin, petek temizliği konusunda, doğru yöntemi uyguladığını bilmeniz önem teşkil ediyor.

Faturanızın miktarında %5’lik bir azalma görmek istiyorsanız, peteklerinizin çok daha randımanlı çalışmasını istiyorsanız, ısınma sorunu yaşamak istemiyorsanız ve kombinizin ömrünün kısalmamasını istiyorsanız petek temizletmeyi unutmayın. Konya petek temizleme şirketleri en iyi hizmeti vermek için sizleri bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *