AnasayfaBaca Temizleme

KONYA BACA TEMİZLEME

İster doğalgaz ve Lpg isterse kömür ve fuel oil yakan sistemlerde olsun baca temizliği çok nemlidir. Bacalar kışa girmeden ve kış ortasında yılda en az iki kez temizlenmelidir. Çünkü baca temizliği hem yakıt tasarrufu sağlar hem de sağlığınızı korur. En önemlisi yangın veya duman zehirlenmelerinin önüne geçmek için en önemli tedbir baca temizliğidir.  Baca temizliği önemini kavramanız için maddeler halinde sıralayalım.

  • Bacaların temizliği kanunen zorunlu bir husustur. Periyodik olarak temizliği yaptırmalısınız. Her hangi bir denetim veya kazada sorumluluk bina sahibine aittir.
  • Eğer zamanında baca temizliği yaptırmazsanız biriken yağlardan gelen kötü kokular işyerlerinde müşteri üzerine ve mekanın üzerine siner maddi kayıplara neden olur.
  • Atık yağların bacada birikmesi sonucu bakterilerin ve mikropların buralarda üremesine yol açar bu da sağlınız için büyük risktir.
  • Bacalarda borularda biriken kurum ve atıklar pişen yemeğinizin üzerine düşme riski vardır. Bu durum zehirlenmelere neden olabilir.
  • Aspiratör ve hava motorlarının bacada biriken yağ ve kurumlardan dolayı işlevinde zorlanması hem hava silkülasyonu hem de enerji kaybına neden olabilir.
  • En önemlisi meydana gelen baca yangınlarında yoğun ısıdan elektrik tesisatlarının yanması durumudur. Baca yangınlarına müdahale ancak profesyonel ekip yani itfaiye ile olur. Yani can ve mal kaybı meydana gelmemesi için bu konunun hassasiyetle üzerinde durulması gerekmektedir.

Güzel şehrimiz Konya genelinde baca temizliğinde siz değerli Konya halkına 7/24 hizmet veriyoruz. Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Çıraklıktan yetişen işinin ehli uzman ekibimizle çözemeyeceğimiz problem yok. En son teknolojiyle donanımlı makine ve ekipmanlarımızla, tecrübeli ustalarımızla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bizim farkımız

  • Güvenilir hizmet vermemiz. Bu güne kadar yaptığımız hizmetler ile sektörde kalite ve güvenin adı olduk.
  • Eğitimli servis teknisyenlerimiz ile sizlere en uygun çözümleri üretiriz. Çünkü daha önce her türlü problemle karşılaşmış ve çözmüş tecrübeli bir personele sahibiz.
  • Güler yüzlü ve anlayışlı hizmet ile sizlere yakışır hizmet için 7/24 yanınızdayız.

İnce servis hizmette kalite ve güvenin adı…