AnasayfaKanalizasyon Temizleme

KONYA KANALİZASYON TEMİZLEME

Kanalizasyon evlerde, iş yerlerinde ve sanayilerde oluşan atık suların arıtma tesislerine ulaşmasını sağlayan önemli sistemlerdir. Bakım, onarım ve temizliği periyodik yapılmayan kanalizasyon temizliği ciddi sağlık sorunlarına ve çevre kirliğine neden olabilir. Özellikle yaz aylarında hastalıklara yoğun koku ve kirliliğe neden olur. Lavabolara dökülen yağlar, kimyasallar ve katı atıklar, tuvaletlere atılan suda erimeyen maddeler, bezler ve çeşitli atıklarla rögar ve kanalizasyonlarda tıkanmalar meydana gelmektedir. Eski yöntemlerle yapılan temizleme işlemleri, belli bir metali borular içerisinde ilerleterek yapılan tıkanıklık açma işleminde tam anlamıyla çözülemeyen, zaman kaybına neden olan işlemlerdi. Fakat profesyonel olarak günümüzde bu işlemi yapan sorunu en son teknolojiye sahip makinalarla çözüme kavuşturan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu firmalar hayatın rutin akışının sağlanması için insanlara çok iyi hizmet imkanları sunmaktadır. Tabi bu firmaların iyi hizmet verenlerini bulmakta meşakkatli bir iştir.

Konya şehrimizde hizmet veren ‘’İnce Servis’’ firması eğitimli personeli, uzman kadrosuyla güler yüzlü ve güvenilir hizmetiyle marka olmuştur. En son teknoloji görüntülü profesyonel tıkanıklık açma makinalarıyla kusursuz hizmet vermektedir. İnce Servis teknolojik ve çok gelişmiş olan sistemi ile siz değerli halkımıza akılcı ve kolay çözüm yolları sunmaktadır. Siz değerli halkımızı gereksiz masraf ve sıkıntıdan kurtarmak esaslı itinalı hizmet anlayışı benimseyen firma bu sektördeki tecrübesiyle Konya’da tektir.

 Konya’da Neden ince servisi seçmeliyim

  • 7/24 kesintisiz hizmet veren ve iletişim numarasından destek alabileceğiniz bir firmadır.
  • Sektörde 12 yıl tecrübesi olup, % 100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmadır.
  • Güler yüzlü personeli ile işini severek yapan en ufak sorunda rahatlıkla arayabileceğiniz anlayışlı bir firma.
  • Tamamen eğitimli servis teknisyenleri ile kısa sürede çözüm sunan bir firma.
  • Garantili servis, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik.
  • Kendinden emin ve güvenilir hizmet.
  • En son teknolojik makine ve cihazlarla profesyonel hizmet veren bir firma.
  • Yaptığı işin arkasında duran, uzman personel.

Kanalizasyon tıkanıklığı ve temizliği ile ilgi her türlü sorunda 7/24  0506 108 48 74 bu numaradan biz arayabilirsiniz. Bizi tercih edin rahat edin…