AnasayfaHizmetlerimiz

Rahatınız Bizim 1. Önceliğimiz

Konya Genelinde Baca Petek Kanalizasyon Temizliği ve Sıhhi Tesisat Hizmeti
Ekiplerimiz çok gelişmiş olan sistemleri sayesinde sizler için akılcı ve kolay çözüm yolları sunmaktadır.
Ekibimiz kanalizasyon ve her türlü tıkanıklıklarını en iyi şekilde gidermek için profesyonel tıkanıklık açma makineleri kullanmaktadır.
Ekiplerimiz bu sektörde profesyonel olup çıraklıktan başlamıştır. Karşılaşmadığı sorun ve problem yoktur. Her işin üstesinden gelmektedirler.
Ekibimiz petek temizliği konusunda profesyonel olup son teknoloji cihazlar ile işlem yapmaktadırlar.
Plumber coming to remove the blockage in pipe and family couple in bathroom interior flat vector illustration

Sıhhi Tesisat

 

Sıhhi tesisat Konya Genelinde Baca Petek Kanalizasyon sıhhi tesisat

Yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

Sıhhi tesisat bir altyapı olduğu için ehliyetli kişiler tarafından yapılması önemlidir Çünkü sonradan çıkacak bir su kaçağı sebebiyle binanız hasar görebilir bu yüzden mağdur olan kişi sayısı oldukça fazladır.

Baca Temizliği

Baca Temizliği Konya Genelinde Baca Petek Kanalizasyon sıhhi tesisat

Kışa Girmeden Bacaları Temizletin Kış aylarında can ve mal kaybına neden olan duman zehirlenmesi, temizlenmeyen ve tıkalı olan baca sistemleri nedeniyle gerçekleşmektedir. Bu nedenle kış aylarına girmeden temizlik işlemleri problemsiz bir şekilde gerçekleşmelidir. Günün her saatinde hizmet vermeye devam eden konunun uzmanı firmamız, istediğiniz çözümleri kolaylıkla bir araya getirmektedir. Güncel etkili ve pratik baca temizleme yöntemlerini hizmet programına dahil eden firmamız, kurumsal çözümler üretmektedir.

https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/RFKMayer017-1.jpg
Plumber fixing leakage in flooded bathroom, woman waiting for toilet bowler pipe repair speaking by phone. House plumbing company, professional repairman working service. Cartoon vector illustration

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Konya Genelinde Baca Petek Kanalizasyon sıhhi tesisat

Su tesisatındaki gider borularının tıkanması ile tuvalet, lavabo, mutfak ve banyo giderleri kullanılamaz hale gelir.  hem zamandan hem de maddi olarak kayba neden olur.

Gider tıkanıklığı nasıl ve neden olur? Tıkanmalar, giderlerdeki su üzerinde oluşan tortular, kireçlenme ve gidere atılan sert ve suda eriyemeyen cisimler yüzünden meydana gelir. Bu nedenler gider borusu tıkanıklığına, kanalizasyon, rögar ve kanal tıkanıklığı ile mutfak lavabo tıkanmalarına yol açar. Tıkanıklığın oluşması beraberinde pis kötü kokuyu da getirir. Tıkanma meydana gelen alana girilemez ve bu alan kullanılamaz hale gelir.

Petek Temizliği

Konya Genelinde Baca Petek Kanalizasyon hizmet vermekteyiz Kış aylarında evin her şeyidir Petekler. Peteklerin yeterince ısıtmadığı ortamda, özellikle evdeki çocuklar başta olmak üzere hastalıklar sıklıkla görülebilir. Petek temizleme yapılmadığından eviniz yeterince ısınmadığı için ve evinizde rutubet oluşabilir ki rutubet evinizin hijyeni açısından en büyük düşmandır.

Gerek soğuğa dayalı hastalıklardan gerekse rutubetten kurtulmanın yolu peteklerin yüksek performansla çalışmasıdır. Eviniz çok ısınmamasına rağmen doğal gaz faturanız fazla geliyor ve ise Petek temizliği gerekliliği doğmuştur. Ayrıca bakımdan sonra maliyetin de düştüğünü göreceksiniz.

https://incebaca.com/wp-content/uploads/2020/03/warmte-service-haarlem-beeld-naast-1-1.jpg